CeestahcCeestahc
Main / Szkolenia / Szkolenia modułowe
Szkolenia

Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Szkolenie modułowe: EBM-P + mini-BIM
Ostatnio przeprowadzone szkolenie: 24-26 kwietnia 2018
Uwaga! Zalecamy aby uczestnicy szkolenia mieli własne laptopy
z zainstalowanym wskazanym oprogramowaniem.
Zainspirowani głosami absolwentów naszych szkoleń, postanowiliśmy stworzyć okazję do natychmiastowego skonfrontowania wiedzy wyniesionej z kursu EBM z praktyką wyszukiwania w bazach informacji medycznej. Zapraszamy na szkolenie modułowe, które składa się z dwóch kursów:
  1. Podstawowy kurs Evidence-Based Medicine (EBM-P), który stanowi pierwszy krok w kierunku korzystania oraz opracowywania wytycznych i standardów postępowania, receptariuszy, przeglądów systematycznych, raportów HTA. Przeznaczony jest dla osób bez jakiejkolwiek wiedzy z zakresu EBM.
    Czas trwania: 2 dni | ponad 13 godz. zajęć
  2. Przyspieszony kurs Bazy Informacji Medycznej (mini-BIM), który pozwala absolwentom szkoleń z zakresu EBM i HTA przećwiczyć wyszukiwanie właściwych danych w ogromnych zasobach internetu. Od pełnego kursu BIM różni się koncentracją na praktycznej umiejętności korzystania z elektronicznych baz informacji i formułowaniu zapytań klinicznych.
    Czas trwania: 1 dzień | 6 godz. zajęć (w tym tylko 30 min. teorii)
W sumie przez 3 dni szkolenia można nabyć kompletną wiedzę z podstaw EBM, a następnie od razu przećwiczyć ją na ogromnych zasobach baz informacji medycznej. I to wszystko na świeżo, bez czekania na kolejne szkolenie i ryzyka, że wiedza zdąży się ulotnić zanim zostanie wykorzystana w praktyce.
Dla osób, które nie mogą poświęcić 3 dni na szkolenie oferujemy możliwość zapisania się na jeden z wybranych modułów: EBM-P lub mini-BIM.
Miejsce szkolenia: Kraków Czas trwania: 1-3 dni Lunch Przerwy kawowe Zobacz warunki udziału
Warianty uczestnictwa w szkoleniu
Dwa moduły: kurs EBM-P + kurs mini-BIM | 3 dni szkolenia
Dwa moduły: kurs EBM-P + kurs mini-BIM | 3 dni

Cena netto 2200 zł Cena netto dla instytucji publicznych: 900 zł Zobacz jak uzyskać zwolnienie opłaty z podatku VAT Ceny netto: 2200 zł / 900 zł*

Cena brutto 2706 zł (VAT 23%) Cena brutto dla instytucji publicznych: 1107 zł (VAT 23%) Ceny brutto: 2706 zł / 1107 zł* (VAT 23%)
* Cena dla reprezentantów instytucji publicznych


Jeden moduł: kurs EBM-P | 2 dni szkolenia
Jeden moduł: kurs EBM-P | 2 dni szkolenia

Cena netto 1700 zł Cena netto dla instytucji publicznych: 800 zł Zobacz jak uzyskać zwolnienie opłaty z podatku VAT Ceny netto: 1700 zł / 800 zł*

Cena brutto 2091 zł (VAT 23%) Cena brutto dla instytucji publicznych: 984 zł (VAT 23%) Ceny brutto: 2091 zł / 984 zł* (VAT 23%)
* Cena dla reprezentantów instytucji publicznych


Jeden moduł: kurs mini-BIM | 1 dzień szkolenia
Jeden moduł: kurs mini-BIM | 1 dzień szkolenia

Cena netto 1000 zł Cena netto dla instytucji publicznych: 400 zł Zobacz jak uzyskać zwolnienie opłaty z podatku VAT Ceny netto: 1000 zł / 400 zł*

Cena brutto 1230 zł (VAT 23%) Cena brutto dla instytucji publicznych: 492 zł (VAT 23%) Ceny brutto: 1230 zł / 492 zł* (VAT 23%)
* Cena dla reprezentantów instytucji publicznych
Szkolenie prowadzą:
Monika Małowicka
Monika Małowicka
Praktyk EBM. Od kilku lat związana z Działem Analiz Klinicznych firmy HTA Consulting. Współautorka licznych opracowań w dziedzinie HTA . Absolwentka biologii molekularnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz marketingu farmaceutycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak
Praktyk w zakresie EBM. Współautor opracowań z zakresu EBM. Absolwent Zdrowia Publicznego na Collegium Medicum UJ w Krakowie. Pracuje jako analityk w Dziale Analiz Klinicznych w HTA Consulting.
Anita Stożek
Anita Stożek-Tutro
Specjalistka w zakresie EBM.
Współautorka wielu opracowań z zakresu EBM (m.in. przeglądy systematyczne, analizy problemu decyzyjnego, raporty systemowe). Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Zobacz jak uzyskać zwolnienie opłaty z podatku VAT Zwolnienie z VAT
Informujemy o możliwości zwolnienia opłat za szkolenia z podatku VAT. Poniżej zamieszczamy stosowne oświadczenie.
Oświadczenie dla celów ustalenia prawidłowej stawki podatku VAT (ok. 500 kB)
Szkolenia zamknięte
Wszystkie nasze kursy mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i przeprowadzone jak szkolenia zamknięte, w dowolnie wybranym miejscu.
Zakres modyfikacji programu szkolenia oraz warunki finansowe ustalamy indywidualnie.
Najpopularniejsze modyfikacje programów szkoleń: case-studies dostarczone przez Klienta, rezygnacja z części zagadnień, rozwinięcie niektórych zagadnień, skrócenie czasu szkolenia.
Minimalna wielkość grupy: 5 osób.
Zainteresowanych prosimy o kontakt:


Najbliższe wydarzenia
XIII Sympozjum EBHC 2018 Rejestracja on-line na Sympozjum EBHC

Polecamy

SMA Congress
• Serwis refundacyjny:
IKAR Pro Dobre Programy Zdrowotne
• Używamy narzędzia:
Freshmail.pl
 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:9816, Data modyfikacji:2018-07-31